Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AVCU FARKIYLA BİGADİÇ’E 55 MİLYONLUK DEV PROJE

AVCU FARKIYLA BİGADİÇ’E  55 MİLYONLUK DEV PROJE

Başkan İsmail Avcu “İşin mühendisi de, müteahhiti de biziz” dedi.

ÜSTELİK BU PROJE TAMAMEN BELEDİYE İMKANLARIYLA HAYATA GEÇİYOR

 

SOSYAL DONATILI BÜYÜK BİR PROJEYE DAHA İMZA GELİYOR.. KAPALI PAZAR YERİ VE

DİĞER YAPILACAK İŞYERLERİ İÇİN 810 TON DEMİR İHALESİNE ÇIKILIP ALIM GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

EKSİKLİĞİ HİSSEDİLİYORDU, ARTIK OLACAK

Bigadiç Belediye Başkan İsmail Avcu yaklaşan yerel seçim öncesi gaza bastı.

Tempolu çalışmasını sürdüren Başkan Avcu ilçede büyük eksikliği duyulan sosyal donatılı bir Kapalı Pazar Yeri projesini hayata geçirecek. İhale tamam, demir alımı tamam, ilk kazma için hazırlıklar hızlandı ve geriye sayım devam ediyor. İlçede seçim öncesi tatlı heyecan hakim.

CEP SİNEMALI, YÜRÜYEN MERDİVENLİ KOMPLEKS YAPACAĞIZ

Proje ile ilgili 810 ton demir ihalesine çıkan ve ihaleyi dün başarı ile gerçekleştiren Avcu, DEMOKRAT’a yaptığı özel açıklamada; “Çeşitli vilayetler gezdim, oradalardaki yapılmış eserleri görüp ilçeme de kazandırmak istedim. Toplamda 40 bin m2. alanda bu projeyi uygulayacağım. Güzel bir Kapalı Pazar Yeri yapıyoruz. 14 Bin m2.’ye oturacak. 2 Bin m2.’lik alanda ise otopark, konferans salonu, düğün salonu, cep sinemaları olacak. 36 adet de mağaza yapacağız. Kompleksimiz yürüyen merdivenli olacak. Bu mağazalarda halkımız gönlünce alışveriş yapacak. Yine bu projenin içinde güzel bir cami de inşaat edip halkımızın hizmetine sunacağız. 1-1,5 yıl içinde tamamlamayı hedefliyoruz. Yani 1,5 yıl içinde kesin biter. Şimdiden Bigadiç’li hemşehrilerime hayırlı, uğurlu olsun diyorum” şeklinde konuştu.

BİGADİÇ İÇİN ÇALIŞIP ÜRETİYORUZ

Bigadiç’in her şeyin en iyisine layık olduğunu söyleyen Başkan Avcu “Bizler faniyiz, gelip geçiciyiz, ama makamlar baki, hizmetler kalıcıdır. Görev sürem boyunca her şeyimi ortaya koydum, koyacağım da. Dönemimde 320 adet belediye meclis kararını oybirliğiyle geçirdim. Bu, ülke genelinde bir ilke imzadır. Hepimiz başardık, birlikte başardık. Bigadiç için çalışıp üretiyoruz. Bu güzel ilçe için daha da çeşitli ve ilginç projelerim olacak. Allah nasip eder de gene seçilirsem, onlar da bir bir hayata geçecek. İlçemiz bunları hak ediyor ve inşallah Bigadiç’e yakışacak. Yapması bizden, takdir halkımızdan” diyerek tadında konuştu.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ