Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AV. BELGİN UYGUR’DAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM’A ZİYARET

AV. BELGİN UYGUR’DAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM’A ZİYARET

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Adalet Komisyonu Katip Üyesi Av. Belgin Uygur 9 Temmuz Salı günü Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Uygur’un, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar’a ziyaretinde Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ve AK Parti Balıkesir Milletvekili ve MKYK Üyesi Yavuz Subaşı da eşlik ettiler. Uygur, TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın’ı da Başkan Avcu ile birlikte ziyaret etti.

Uygur TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a yaptıkları ziyaret hakkında şunları ifade etti; “TOKİ Başkanı Bulut ile Bigadiç ilçemizde yapımı devam eden TOKİ Konutları hakkında istişarelerde bulunduk. Hemşehrilerimizin taleplerini ilettik ve konutların hızlıca tamamlanması konusunda desteklerini istedik. Konuyla hassasiyetle ilgilenen Başkan, Bigadiçlilere konutların bir an önce tüm eksiklerinin tamamlanarak teslim edilmesi konusunda her türlü desteği ve imkanı sağlayacaklarını ifade etti.”

Uygur; “Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu ve milletvekilimiz Yavuz Subaşı ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette Bigadiç’te çalışmaları devam eden Millet Bahçesi projesiyle ilgili istişarede ve destek talebinde bulunduk. Sayın Bakanımız Millet Bahçesi projesine destek sözü vererek, çalışmaların tamamlanması için gerekli maddi desteğin bir an önce verileceğini ifade etti. İlçemizde yapımı devam eden Millet Bahçesi, çevre ilçelerimiz ve tüm Balıkesirlilerimizin faydalanacağı büyük bir kompleks alan olarak inşallah tamamlanacak. Bizler de projenin hızlıca tamamlanıp tüm hemşehrilerimizin yararlanmasını istiyoruz. Bakanımıza ilgisi ve desteği için teşekkür ederiz. Nezaket ziyaretinde bulunduğumuz Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar’a da ilgisi ve misafirperverliği için teşekkür ederiz” dedi.

Uygur’un son durağı olan DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın’a gerçekleştirilen ziyarette ise yapımı devam eden Adalı Barajı ve yapılması planlanan Okçular Barajı ile ilgili son durumun istişare edildiği ifade edildi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ