Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ARAÇLAR DA İTİNA İLE DEZENFEKTE EDİLİYOR

ARAÇLAR DA İTİNA İLE DEZENFEKTE EDİLİYOR

KARESİ AKARYAKIT DAĞITIM A.Ş.’ye bağlı ORTAKÖYLÜ OPET’te yapılan dezenfektan çalışmaları müşterilerini memnun etti. Akaryakıt almak için istasyona gelen müşteriler “Bu petrol istasyonunda böylesine güzel bir tedbir ile karşılaşmamız bizleri memnun etti” diyerek firma yetkililerine teşekkür ettiler.

Koronavirüs salgını nedeniyle Ortaköylü OPET’te tedbirler üst seviyeye çıkartıldı. Bu istasyonumuzda sık sık yapılan dezenfektan çalışmaları müşterilerini memnun ediyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Ortaköylü OPET, halk sağlığına büyük önem veriyor. Sıklıkla yapılan dezenfektan çalışmaları sürekli devam ediyor. Akaryakıt almak için istasyona giren müşterileri işyeri marketinde kolonya ikram ederek karşılayan çalışanlar, salgına karşı müşterilerinin dikkatli olmasını istediler. İstasyonda başlayan dezenfektan çalışmalarında, istasyonda başta kapı kolları başta olmak üzere insan elinin değdiği her köşe ilaçlandı. Ayrıca akaryakıt almaya ve araç yıkamaya gelen sürücülerin araçlarının dış ve iç kısımları ile bagaj içleri de itina ile dezenfekte edildi.

Konuya ilişkin DEMOKRAT’a konuşan ORTAKÖYLÜ OPET müşterileri “İlk defa bir benzin istasyonunda böyle bir şey ile karşılaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bizim sağlığımız için yapılan şeyler bunlar” dediler.

İlaçlamayı yapan ORTAKÖYLÜ OPET personeli ise “İstasyonumuz insan sağlığına büyük önem veriyor. Burada insan elinin değdiği her yeri en ince ayrıntısına kadar ilaçlıyoruz. Ayrıca market kısmında insan vücuduna zarar vermeyen anti bakteriyel dezenfektan ürünlerimiz de satışa sunulmaktadır” diye konuştular.

ORTAKÖYLÜ OPET’teki dezenfektan işlemlerinin sürekli yenileneceği de önemle ifade edildi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete