Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ANNE ACISI “Günseli Yırcalı”

Erhan Yırcalı

Erhan Yırcalı

Anne acısı gerçekten bir başka oluyormuş. Anneler;başınız sıkıştığında teklifsiz aranandır . Hüznün diyarında sıkışıp kalmışken gelen telefonla yalnız olmadığını hissettirir sana. Sevgilerin en güzelini ve karşılıksızlığını sunar.
İleride onsuz geçirilecek zamanı düşünüp kısa bir panik yaşarsın bazen. Kendi kendine yetmeye çalıştığın zamanlarda bile uzaktan seni izleyen ve ihtiyacın olduğunda hemen yanında beliren annen yerine gölgeyle karşılaşacağını bilmek tarifsiz bir burukluğa bırakır kendini.

Yanındayken özlersin. Zaman geçmesin istersin, bazen gözlerini kapatıp çocukluğuna döner ve ağlarsın. Bünyede yakıcı bir tat bırakır ve zordur annesiz kalmak. En zoru da annesizlikle bir anda tanışmak.
Bende hiç ummadığım bir anda annesizlikle tanıştım. Her gün sabah akşam yanına uğradığım elini öpüp kokladığım annemi kaybettim.
Annem, yattığın yerde rahat uyu…
Annem, öbür yanda babamla aranız nasıl?
Yan yana yatıyorsunuz ama… Bilirim babamla yan yana olmak sana her zaman keyif verir…
Annem, hiç merak etme!
Burada her şey senin bıraktığın gibi… Emanetlerini korumaya, hep birlikte büyük özen ve itina gösteriyoruz. Tıpkı senin bize öğrettiğin gibi… Allah senden razı olsun.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nigar Afacan dedi ki:

    Başınız sağolsun Erhan bey .Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Yırcalı ailesi başta olarak tüm sevenlerine sabırlar dilerim

BİR YORUM YAZ