Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AMAÇ ŞEHRİMİZE KATKI SAĞLAMAK

AMAÇ ŞEHRİMİZE  KATKI SAĞLAMAK
Reklam

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Balıkesir Şubesi ‘’SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA ‘’ birimi ilk sertifikalı kursunu verdi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Tuncay YILDIZ; “2023 Hedefleri kapsamında istihdamı artırmak adına, Sürdürülebilir İş Modelleri, İnovasyon- Yenilikçilik, Kapasite Artırım, Sanayi 4.0 vb. konularda gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayarak şehrimize katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bunu hayata geçirmek için planlamış olduğumuz sertifikalı eğitim programının ilkini gerçekleşirdik” dedi.

Balıkesir’e katkı sunması amaçlanan ‘’ İŞ DÜNYASINI GELECEĞE HAZIRLAMAK’’ projemizin, ilk ayağı olan ‘’SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA ‘’ birimi tarafından organize edilen KÜRESEL HEDEFLER sertifikalı eğitimi 40 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

15 Aralık 2018 Cumartesi günü düzenlenen faaliyette; önceliklerinin üniversite öğrencileri olduğunu söyleyen Başkan Tuncay YILDIZ, MÜSİAD Balıkesir olarak eğitim faaliyetlerinin devam edeceğinin de altını çizdi. Murat KARACAN tarafından verilen ’’KÜRESEL HEDEFLER’’ başlıklı ilk eğitim faaliyetinin sonunda katılım gösteren 40 öğrenciye sertifikaları takdim edildi.

Eğitim faaliyetlerinin başlıklarını belirlediklerini ve planlanmış bir çizelge içinde hareket ettiklerini belirten Başkan YILDIZ, düzenlenen her eğitim faaliyetlerinin sonrasında katılımcılara, katıldıkları eğitimin başlığını içeren ve MÜSİAD tarafından hazırlanmış olan sertifika vereceklerini söyledi.

 

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi