Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Ali Haydar Memiş Balıkesir MHP’de GÖREVE HAZIR

Ali Haydar Memiş Balıkesir MHP’de  GÖREVE HAZIR
Reklam

Emekli eğitimci yıllarını ülkücü camiaya hizmete adadı, hem de koltuk sevdası olmadan.

Balıkesir Milli Eğitim camiasının çalışkan ve sevilen isimlerinden, önceki lise müdürlerimizden emekli eğitimci Ali Haydar Memiş Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir teşkilatında görev yapmaya hazır olduğunu ifade etti.

Memiş; 72/73 yıllarında İstanbul Güngören Ülkü Ocakları’nda, 74/75/76 yıllarında da Erzurum Ülkü Ocakları’nda görev aldı. Eskişehir Ülkü-Bir Sendikası’nda da 77/80 yılları arasında görev üstlendi. Binlerce öğrenci eğiten Memiş’in son görev yeri olarak Balıkesir Fatma Kulvar Anadolu Lisesi idi. Lisede müdürlük görevini başarıyla yaparak çalışma hayatındaki resmi görevini tamamladı.

Şimdi topluma ve partisine yararlı hizmetler yapma gayretinde olan Ali Haydar Memiş DEMOKRAT’a yaptığı özel açıklamada, “Yıllarca ülkücü camiaya hizmetlerim hiçbir koltuk sevdası olmadan üstlendim. Balıkesir’de Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev verildiği takdirde seve seve yerine getireceğim” diye konuştu.

Öte yandan; Balıkesir’in tanınmış ülkücülerinden iş insanı Fikret Yeşil de MHP’nin şu an atama ile başında olan Orhan Dereli hakkında olumsuz konuştu. Yeşil, Orhan Dereli’nin  il başkanlığı koltuğunda fazlasıyla yetersiz olduğunu, Balıkesir MHP’nin başın kriterlere uygun, uzlaştırıcı, ülkücü camiaya çok daha iyi hizmet edebilecek bir ismin getirilmesinde büyük fayda olduğuna dikkati çekerek  “Bu iş için değerli hocamız Ali Haydar Memiş biçilmiş kaftandır. Bilgisiyle, donanımıyla, liyakatıyla ve birleştirici gücüyle Balıkesir MHP’yi ayağa kaldıracak isimdir. Genel Merkezin bunu dikkate alacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ