Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AKP’nin Denizli Adayı Osman Zolan’dan Kente Halk Plajı Vaadi

Özcan Özakbaş

Özcan Özakbaş

(Balıkesir’e de deniz getirecek siyasetçiler vardı!)

 

AKP’nin Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan, seçim vaatlerini açıkladığı toplantıda, kente halk plajı yapılacağını açıkladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AKP’li adayı Osman Zolan, önümüzdeki dönem için hazırladıkları projeleri açıkladı. Denizli için yeni projelerini tanıtan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kente halk plajı yapılacağını duyurdu.

“Tüm projeleri tek tek çalıştık”

Yeni dönem için hiç kimsenin ‘proje sun’ demediğini ancak kendilerine hedef koyduklarını aktaran Zolan, “15 yıldır bu işin içinde olan ve Denizli’yi avucunun içi gibi bilen bir başkan olarak Denizlimizin ne ihtiyacı olduğunu bilen bir kişi olarak bunları tek tek çalıştık ve öyle hedefler koyduk” dedi.

“Geniş bir kumsal olacak”

Denizli’nin adında deniz olduğunu ancak kendisinde denizin bulunmadığını söyleyen Zolan, kente halk plajı yapacaklarını duyurdu. Başkan Zolan, yapılacak olan halk plajında geniş bir kumsal, geniş spor alanları ve kır düğün salonlarının da olacağını söyledi.

*

Bu haberi okuyunca vatte sınır tanımayan siyasetçiler geldi bir an aklıma. Hangi siyasetçi seçilipte tüm vaatlerini yerine getirmiştir ki? Yarısını yapsalar başarılı sayılırlar. Ama ben en çok, kim verdi bilmiyorum ama şu vaadi severdim:

“Balıkesir’e deniz getireceğim!.”

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ