Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AKIN: ‘BU PAZAR GÜNÜ TÜRKİYE CANLANACAK’

AKIN: ‘BU PAZAR GÜNÜ  TÜRKİYE CANLANACAK’
Reklam

HALKIMIZIN HUZURLU KENTLERE ÖZLEMİNİN PAZAR GÜNÜ BİTECEĞİNİ SÖYLEDİ

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, halkın bereketli, huzurlu ve özgür kentlere özlem duyduğunu, bu özlemin Pazar günü biteceğini söyledi. Ahmet Akın, “Baharda doğanın canlandığı gibi Pazar günü Türkiye de canlanacak. Ülkemize bahar gelecek” dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Marmara, Saraylar, Topağaç, Gündoğdu, Çınarlı, Avşa ve Yiğitler mahallerinde yerel seçim çalışmalarını sürdürdü. Marmara Adası iskelesinde partililer ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Akın, sonrasında beraberinde Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Yakup Aksu esnaf ziyaretlerinde bulundu. Marmara Adası’nın ve Avşa’nın sorunlarını bildiklerini, Balıkesir’in Büyükşehir Belediyesi statüsü aldıktan sonra en çok sorun yaşayan ve sorunları giderek artan Marmara ve Avşa adaları olduğunu vurgulayan Ahmet Akın, şunları söyledi:

“Marmara, Türkiye’nin en büyük ikinci adası. Dördü yerleşime açık 14 adadan oluşan Marmara adalarının da en büyüğü. Avşa, bine yaklaşan nüfusu ile yazın 100 bini aşan turiste hizmet vermeye çalışıyor. İstanbul’a yakınlığı sayesinde çok ilgi çeken Marmara kafa dinlemek, huzurlu bir yaz geçirmek isteyenlerin rağbet ettiği bir yer. Böylesine bir cennet güzelliğin sorunları Büyükşehir Belediyesi olunca büyüdü. Sorunları çözmek yerine üstünü örtmek anlayışı ile şehir yönetilmez. Peki ne yapmalıyız? Hoşgörülü ve saygılı hakça paylaşan, hesap veren ve şeffaf yönetilen, yoksulluğu yenen, üreten, yenilikçi, ulaşım ve altyapı sorunları çözülmüş Marmara için, Avşa için, Saraylar için Pazar günü bir oy Yakup Aksu başkanımıza bir oy da Millet İttifakı adayı İsmail Ok başkanımıza vermeliyiz. Bereketli, huzurlu ve özgür kentlere kavuşmak için halkın özlem duyduğu Marmara’ya, Avşa’ya, Saraylar’a, Balıkesir’e ve Türkiye’ye kavuşmak için birlikte vereceğimiz her oy Mart’ın sonu Pazar günü bizleri bahara kavuşturacak.”

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ