Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AK PARTİ’DE HEYECAN DORUKTA

AK PARTİ’DE HEYECAN DORUKTA

AK Parti’nin Balıkesir’in ilçelerindeki belediye başkan adaylarının bu hafta içinde belirlenmesi ve açıklanması bekleniyor.

20 KOLTUĞA 150 TALİP VAR!

Öncelikle Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Yücel Yılmaz’ı açıklayan AK Parti’de kalan 20 belediyede temayül yoklamasına katılan 136 belediye başkan aday adayı görev bekliyor.
Balıkesir’de 14 ilçe belediye başkanlığını elinde tutan AK Parti’de yine görev bekleyen belediye başkanları dahil edildiğinde bu rakam 150’ye çıkıyor.

AK Parti’nin Balya ve Ayvalık’ta aday çıkarıp çıkarmayacağı da tüm partiler tarafından merakla bekleniyor. Daha önce Kepsut’tan aday olan Yusuf Alabarda’nın ise adaylıktan çekildiği öğrenildi. AK Parti’nin ilçelerdeki başkan aday adayları şöyle sıralanıyor:

MERKEZ İLÇELER:

ALTIEYLÜL : Dinçer Orkan, Emine İdrisoğlu, Halit Özbilgiç, İsmail Çoban,Mehmet Uzun, Mesut Eray, Murat Sinan İkiz, Nihat Günay, Serdar Metin, Taner Korkmaz, Tanju Akçe, Yusuf Hocaoğlu, Yusuf Şanal, Yücel Kuşçu, Zeki Çabuk

KARESİ: Hüseyin Deniz, İbrahim Kaya, Kadir Dağlı, Kemal Aydemir, Mehmet Birol Şahin, Mesut Akbıyık, Osman Çakçak

AYVALIK: Erdinç Tügen, Orhan Babayiğit, Selçuk Özden

BALYA: Kadir Ünal, Mustafa Tepeli, Samettin Akıncı, Serkan Akçam, Şakir Aydoğdu, Ümit Çelik

BANDIRMA: Abbas Yaşar, Asiye Bilgin, Aydın Özen, Burak Tuzlu, İhsan Turgut, İsmail Yaşar, Kemal Uğur, Recep Eraydın, Tülay Vural, Veysel Arduç, Zeki Ersin

BİGADİÇ: Mustafa Biçe, Mustafa Göksel, Sadullah Özcan

BURHANİYE : Cemal Akkılınç, İsmail Çancı, Mustafa Aktan Kiraz,Özer Koyuncu

DURSUNBEY : Ercan Bal, Hakan Serper, İsmail Berber, Osman Bıldır

EDREMİT: Abdullah Can, Cumali Topaş, Fatih Ertürk, Himmet Bora, Hüseyin Çanaklı, İdris Irmak, Metin Örkçü, Yunus Bozbey, Neşat Keleş

ERDEK: Murat Sever, Turan Gün, Yaşar Ceyhun Mırız, Yavuz Durak

GÖMEÇ: Eşref Uslu, Hakkan Gürtepe, Naim Kocabıyık, Yüksel Kaplan

GÖNEN: Ali Karahan, Aydın Karakaya, Bülent Can, İlkay Dedelioğlu, Mahmut Akbıyık, Metin Erbay, Murat Özden, Muzaffer Malcıoğlu, Oğuzhan Akyener, Saim Oygucu, Servet Bıyık, Şeref Çoban

HAVRAN: Erkan Zeytun, İsmail Çetinkoz, İsmail Damar, İsmail Erdal Önder, Metin Pala

İVRİNDİ:Ahmet Özen,Ekrem Aslantekin, Mehmet Akif Teke, Mustafa Lapanta, Rafet Baltacı, Ragıp Başçı, Selahattin Akgedik,Yusuf Cengiz, Recep Görmezoğlu

KEPSUT: Adem Kır, Halit Çoban, Hilal Demirözer Yarbaoğlu, Murat Güngör, Ramazan Şerif Keser, Sedat Yeşil,

MANYAS: İbrahim Koman

MARMARA: Cevat Barbaros, Cevdet Çağlar, Ergin Karakaş,Fırat Alioğlu, İrfan Yıldırım, Sedat Uz

SAVAŞTEPE: Ali Toprak, Enver Topçuoğlu, Ercüment Çalışkan, Evkan Tavşan, İsmail Erkan Ertekin, Mehmet Ülkü, Mustafa Canseven, Nadir Atlı, Nejdet Yıldırım, Zeyno Yılmaz

SINDIRGI: Adem Bilgin, Beytullah Işık, Burak Has, Cemal Kocataş, Cihan Karataş, Danyal Eroğlu, Elvan Bahar Göktepe, Fahrettin Dolar, Halil Güner, Hasan Avcı, Hasan Hüseyin Yıldırım, İsmail Karataş

SUSURLUK: Harun Çetin, İsmail Güneş, Lemi Nazım Gül, Ömer Demirel, Sami Akoğlan…

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete