Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AK PARTİ EDREMİT’TE UMUTLU

AK PARTİ EDREMİT’TE UMUTLU

Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı 7. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Tek liste ile yapılan seçimde mevcut İlçe Başkanı Ekrem Umutlu delegelerin güvenoyunu alarak yeniden seçildi.

Edremit Tüzün Park ve Kır Düğün salonunda yapılan kongreye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Mali idari işler Başkanı Vedat Demiröz, Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Mustafa Canbey, Yavuz Subaşı, Adil Çelik, Pakize Mutlu Aydemir, Belgin Uygur, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,  Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,  Gömeç,  AK Parti Edremit Kurucu Başkanı Özkan Kostak, Edremit eski Belediye Başkanı Yunus Bozbey, Ak Parti Körfez Koordinatörü Ali Osman Eser, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkan ve üyeleri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

“DESTAN YAZDIK,DESTAN YAZACAĞIZ”

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, “2002’den bu yana ülkemizin kat ettiği yol Ak Parti destanı olarak tarih kitaplarında yerini alacak. Pandemi sürecinde Edremit’te 5 bin 800 aile ulaştık, 47 Mahalle muhtarımız ile uyum içinde çalıştık. Duble yol, hava limanı, SGK hizmet binası, sayısız okul, diş hastanesi, Adliye binası, TOKİ konutları, çevre yolları, Balıkçı barınakları yaptık. Doğalgazı getirdik ve müjdesini verdiğimiz yeni hastane binasının yapımını inşallah gerçekleştireceğiz.  Ak yürekler, Ak gönüller bizim bir irademiz var. Bizim büyük Türkiye sevdamız var.  Türkiye’yi dünyanın lideri yapma amacımız var. Yazdığımız bir destan var. Yazacağımız çok destan var. Milletimize verdiğimiz sözümüz var.” Dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Mali idari işler Başkanı Vedat Demiröz, Ak Parti Balıkesir Milletvekillileri Mustafa Canbey, Yavuz Subaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz yeni yönetime ve İlçe Başkanı Ekrem Umutlu’ya yaptıkları konuşmalarında görevinde başarılar dilediler.

Oluşturulan Divan, genel kurul toplantısını başlattı ve gündem maddeleri görüşüldü. Yeni yönetim kurulu takdim edildikten sonra delegeler oy kullanımına başladı.

Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı yönetim listesi şu isimlerden  oluştu: Ekrem Umutlu, İhsan Ok, Yakup Bulaca, Kübra Hisoğlu, Gamze Bulut, H.Hüseyin Yıldırım, Mehmet Turbil, Rıfat Ertaş, Burak Akpınar, Salih Kural, Sedat Uzun, Çağrı Akyel, Nizam Bayram, Esrah Gönüldok, İsmail Çapan, Ahmet Fıçıcı, Serdar Kızılsu, Cemal Taştan, Faysal Gönültaş, Murat Tuna, Tolga Ünlü, Erkan Özdemir, Hakan Demirbağ, Şerafettin Ada, Elif Çetin, Süleyman Şentürk, K.Ceren Yıldırım, Mehmet Duygu ve Murat Kasımoğullarından… (balikesir24saat.com)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ