Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİNDEN GENÇLERE MÜJDE

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİNDEN GENÇLERE MÜJDE

AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subaşı, Belgin Uygur ve Pakize Mutlu Aydemir, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet M. Kasapoğlu’nu ziyaret ederek Balıkesir’in dört ilçesi için Gençlik Merkezi kurulması konusunda söz aldılar. Bununla birlikte Bandırma’ya yapılacak olan Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu’nun proje ve etüt çalışmasının tamamlanarak ihale aşamasına geçildiğini, Karesi ilçesindeki okullara da basketbol potaları ve voleybol sahaları yapılacağının müjdesini verdiler.

Milletvekilleri Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu’nu ziyaretlerinde Balıkesirle ilgili yatırımları istişare ettiler, önümüzdeki dönemde yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundular. Milletvekilleri Bigadiç, Susurluk, Gönen ve Havran’da yapılacak olan Gençlik Merkezleri için Bakan Bey’den söz aldılar. Milletvekilleri Subaşı, Uygur ve Aydemir; Balıkesir’e her alanda hizmet getirmek için çalıştıklarını, şimdi de gençler için yeni yatırımları hedeflediklerini ifade ettiler. Gençlik Merkezlerinde bilim, kültür, sanat ve sosyal alanlarda gençlere nitelikli hizmetler sunulduğunu, bu güzel hizmetlerden Balıkesirli gençlerin de faydalanmasını arzu ettiklerini belirttiler.  Milli ve manevi değerlerine bağlı, son derece donanımlı bir gençlik yetişmesi için bu merkezlerin önemli katkısı bulunduğunu, gençlerin serbest zamanlarında çeşitli kurs, seminer, girişimcilik programlarına katılabilecekleri, zararlı alışkanlıklardan korunabilecekleri, bilimsel, kültürel, sanatsal ve spor gibi faaliyetleri yapabilecekleri bu merkezleri kazandırmaktan mutluluk duyduklarını söylediler.

Bandırma’ya yapılacak olan Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu’nun proje ve etüt çalışmasının tamamlandığını, ihale aşamasına geçildiğini ve en kısa sürede ihalenin sonuçlandırılacağını ifade eden Milletvekilleri, bu projenin tamamlandığında Bandırmalı gençler için çok önemli bir spor alanı olacağını ifade ettiler. Son olarak Karesi’deki okullara basketbol potaları ve voleybol sahaları yapılacağını, gençlerin spor aktivitelerini en iyi şekilde yapmaları için gayret ettiklerini ifade ettiler.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ