Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ADİL BABANIN DESTEKLEDİĞİ TURAN GÜRBÜZ KAZANDI

ADİL BABANIN DESTEKLEDİĞİ TURAN GÜRBÜZ KAZANDI
Reklam

Diğer aday Murat Gül’ün performansını da beğendi, onun ileriki seçimlerde başkanlığın en büyük adayı olacağının sinyallerini verdiğini aktardı.

Polis Emeklileri önceki Başkanı Emekli Başkomiser Adil Çelik (Adil Baba) “Polis Emeklileri Derneğimizin olağan kongresi 6 Temmuz 2019 günü Dernek binasında yapılmış, mevcut başkan emekli polis memuru Turan Gürbüz ve yine Emekli Polis Memuru olan Murat Gül aday olmuşlardır. Saat 14.00’de başlayan kongrede çoğunluk sağlanmış, 71 üye katılmış bunlardan 41’i Başkan Turan Gürbüz’e oy atarken, 28’i de Murat Gül’ü desteklemiştir.

Turan Gürbüz 13 oy farkla tekrar Başkanlığı kazandı. Tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunuyorum. Diğer aday Murat Gül de iyi performans göstermiş, onu tanımam ilk defa dernekte olmuştur. İlerideki seçimlerde başkanlığın en büyük adaylarından olacağının sinyallerini vermiştir.

Ben eski bir siyasetçi, 13 yıl boyunca da önceki dernek başkanı olarak yapmış biri olarak bunu böyle gördüm. Daha üç yıl var kim öle, kim kala daha bu zaman zarfında neler olup biter Allah bilir.

Benim zamanımda başkanlığımda 20 Ekim 2007 tarihinde yapılan seçimli genel kurulda, üye sayısı ve dağılımı Asil üye 252 kişi, Müdür 6 kişi, emniyet amiri 1 kişi, Başkomiser 39 kişi, polis memuru 206 kişiydi. Çok görkemli seçimler yaptık. Bir iki seçime Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Av. Turgut İnal ve zamanın Emniyet Müdürümüz Celal Uzunkaya ve polis okulu müdürümüz Fuat Öztürk katılmıştı.Onlara selamlarımı gönderiyorum. Derneğe de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi
internet haber