Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

8 MART SÜRPRİZİ

8 MART SÜRPRİZİ

Vali Ersin Yazıcı, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle Balıkesir Valiliğinde çalışan kadınlara ve Valiliğe gelen kadınlara birer çiçek takdim ederek, ‘8 Mart Kadınlar Günü‘nü kutladı.
Kadın personelin görev yaptıkları büroları tek tek gezerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Vali Yazıcı, Devletimizin koruyucu elinin her koşulda kadınlarımızın yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini vurgulayarak çalışmalarında başarılar diledi.
HAKLI ONURUNU PAYLAŞMALIYIZ…
Kadına saygının, değerlerimizin, gelenek göreneklerimizin, tarihimizin, sosyal hayatımızın tabii bir sonucu olduğunu ifade eden Vali Ersin Yazıcı, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; “Toplumun ve ailenin temel direği olan kadınlarımız tarihimizin en eski dönemlerinden bugüne kadar toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın odağında yer almış, her dönem fedakârlıkların en güzelini göstermiştir. Gerek aile içinde, gerek sosyal hayatta birlikte hareket ederek hem kendimizi, hem toplumumuzu iyiye, güzele götürmenin haklı onurunu yaşayıp, paylaşmalıyız. Milli Mücadele Döneminde kadınlarımızın gösterdiği fedakârlıklar ve cesaret, asla unutulmayacaktır. Bu vesileyle başta Şehit ve Gazi anneleri ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın ‘Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.
Yapılan anlamlı jest karşısında büyük bir mutluluk yaşayan Valilik kadın personeli, Vali Yazıcı’ya nezaketleri nedeniyle şükranlarını sundular.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ