Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

EDREMİT “FUTSAL ŞENLİĞİ” MÜSABAKALARINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

EDREMİT “FUTSAL ŞENLİĞİ” MÜSABAKALARINDA  ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Edremit Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda “FUTSAL Şenliği” Projesi kapsamında okul bölümleri arası futbol müsabakaları ile özel eğitim sınıfı gösteri maçı yapıldı ve ödül töreni düzenlendi. Törene Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Gençlik ve Spor İl Şube Müdürü Mustafa Cem Hamzaoğlu, Edremit İlçe Millî Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge, okul müdürleri, proje sorumluları ve öğrenciler katıldı.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2018/1 Çağrı Döneminde Edremit Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Levent Orsay, Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeni Hikmet Ercan, Beden Eğitimi Öğretmenleri Zafer Yaşar, Mete Mısır, Ahmet Arslan ve Can Atasavun tarafından hazırlanan ve müracaatı yapılıp bakanlıkça kabul edilen 19 bin liralık bütçeye sahip proje kapsamında yapılan turnuvaya katılan tüm öğrencilere düzenlenen törenle bölüm şefleri tarafından madalya verildi. Turnuvada birinci olan Makine Teknolojisi Alanı takımı ve özel eğitim öğrencilerinden oluşan takıma Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, ikinci olan Elektrik Teknolojisi Alanı takımına Edremit İlçe Millî Eğitim Müdürü Yusuf Koç, üçüncü olan Mobilya Teknolojisi Alanı takımına Edremit Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge kupa ve madalyalarını takdim ettiler.

 

“FUTSAL Şenliği” Projesi kapsamında geçtiğimiz hafta da Edremit Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesinde 19 bin liralık bütçe ile 20’si özel eğitim öğrencisi olmak üzere 90 öğrenciye eşofman, forma, spor ayakkabısı ve diğer spor malzemeleri dağıtımı yapılmıştı. Düzenlenen etkinliklerle öğrencilere FUTSAL branşı tanıtıldı ve sevdirildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında 2018/1 çağrı döneminde sağlıklı yaşam ve spor projeleri alanında Edremit’te başvurusu yapılan 12 projeden 6’sı başarılı bulunarak desteklenmeye hak kazanmış durumda.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete