Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

23 NİSAN ÇOCUKLARA VERİLEN DEĞERİN EN GÜZEL YANSIMASIDIR

23 NİSAN ÇOCUKLARA  VERİLEN DEĞERİN EN  GÜZEL YANSIMASIDIR

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle yayınladığı mesajda tüm dünya çocuklarıyla el ele kutladığımız bu bayramın çocuklara verilen değerin en büyük yansıması olduğunu ifade etti. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Orkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı nedeniyle yayınladığı mesajda yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle bu bayramın caddelerde, sokaklarda ve meydanlarda kutlanamadığını belirterek, “İnşallah bu dönemi de en kısa sürede geride bırakırken parklarımızda çocuklarımızın şen kahkahalarına, maç yapan gençlerin birlikte sevincine kavuşacağız” dedi.
TBMM’NİN KURULUŞUNUN 100. YILINI KUTLADI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılında yayınladığı mesajda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. yılına değinen Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, yeni Türkiye’nin temellerini atan ve ezelden beri hep hür yaşamaya alışmış olan milletimizin bağrından çıkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşları ile aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum, dedi. Orkan, “23 Nisan 1920 de Karesi vilayetini kurucu mecliste temsil eden Abdulgafur Iştın, Hasan Basri Çantay, İbrahim Cevdet Yörük, Kazım Özalp ve Mehmet Vehbi Bolak Beyler olmak üzere tüm mebuslarımızı rahmetle ve şükranla yad ediyoruz. Bu vesile ile bugünde Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yaparak milletimizin iradesini temsil eden tüm Balıkesir Milletvekillerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

BAŞKAN ORKAN: ÇOCUKLARIMIZI EL ÜSTÜNDE TUTUYORUZ
Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle yayınladığı mesajda tüm dünya çocuklarıyla el ele kutladığımız bu bayramın çocuklara verilen değerin en büyük yansıması olduğunu ifade etti. Başkan Orkan, “Bizler, yerel yönetimler olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha güzel bir şehir bırakmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm dünya çocuklarıyla el ele kutladığımız 23 Nisan Çocuk Bayramı, milletimizin çocuklara verdiği değerin en güzel yansımasıdır. Bizler, çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. En büyük arzumuz, çocuklarımıza ve gençlerimize çok daha parlak yarınlar hazırlayabilmektir. Ülke olarak, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle caddelerde, sokaklarda ve meydanlarda coşkuyla bir arada kutlayamadığımız bu bayramda en büyük dileğimiz ülkemizin sağlıklı yarınlara bir an önce kavuşmasıdır. Bunun için devletimiz, bakanlığımız ve sağlık çalışanlarımız milletimizin de ferasetiyle atılması gereken adımları ivedilikle atıyor. İnşallah bu dönemi de en kısa sürede geride bırakırken parklarımızda çocuklarımızın şen kahkahalarına, maç yapan gençlerin birlikle sevincine kavuşacağız. Tüm çocuklarımızın, tüm dünya çocuklarının bayramını gönülden tebrik ediyorum” dedi.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ