Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

10Riders üyeleri “otizmin farkındayız” etkinlikleri için biraradaydı..

10Riders üyeleri “otizmin farkındayız” etkinlikleri için biraradaydı..
Reklam

10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği, otizmli çocuklara unutamayacakları birgün armağan edebilmek ve şehrimizde otizim farkındalığını arttırmak için her yıl geleneksel olarak otizimli çocuklar ile buluşuyor. 

10Riders’ın “Sadece Sürmüyoruz” projeleri kapsamında her yıl Nisan ayında gerçekleştirdiği “otizmin farkındayız” etkinliği için dernek üyeleri bu yıl da İl Özel İdare Özel Eğitim Uygulama Okuluna sürdü.

Okul bahçesinde oluşturdukları mini parkurda çocukları tek tek motosiklete bindiren 10Riders üyeleri, daha sonra çocuklar ile birlikte müzik eşliğinde oynadılar, eğlendirler. 10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü, okul içerisinde çocuklar ve aileleri için lokma döktürdü.

Okul müdürü Muhsin GÜRSÜ “10Riders bizi yine yalnız bırakmadı. Otizmli çocuklarımız yanında oldular ve onların neşelenmelerini sağladılar. Bu farkındalığın 10Riders vasıtası ile tüm şehrimize ve yurdumuza yayılmasını temenni ediyoruz. Onlara çok teşekkür ediyoruz”

10Riders başkanı Özgür CANDAR “Nisan ayı otizmin farkındalık ayı. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik bizim de iple çektiğimiz bir etkinlik. Gerçekten onların motosiklet üzerindeki mutluluğuna sebep olabilmek büyük keyif. Otizmin farkındayız. Onların yanında olun, çözüme ortak olun.”

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ