Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

1 Ocak’ta Buluşuruz

1 Ocak’ta Buluşuruz

31 Aralık 2020 Perşembe günü çekilecek Milli Piyango biletlerinde şans arayan vatandaşlar cebindeki son kuruşunu umuda yolculuk için harcıyorlar.

Milli Piyango bayisi Serdar Güray, Kaşif Acar caddesi girişinde şans dağıtmaya devam ederken, bilet alan vatandaştan biri parayı verdikten sonra bayii Serdar Güray’a dönerek” 1 Ocak’ta buluşuruz” dedi. Marmara Medya Grubu mikrofonuna konuşan vatandaş” kimse heveslenmesin, büyük ikramiye bende, hem de aldığım bu bilete çıkacak. 1 Ocak tarihinde bileti aldığım Milli Piyango bayisi Serdar Güray’ı ziyaret edeceğim, o zaman sevincimizi birlikte paylaşacağız” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu.

Bu sene Milli Piyango biletleri satışında geçtiğimiz yıllardaki ilgiyi göremesek yine de vatandaşlar bir umut için şanslarını denemeye çalışıyorlar diyen Milli Piyango bayii Serdar Güray” en fazla çeyrek bilet satılıyor. Ayın 15’inden önce satışlar pek fazla değildi ama 15’inden sonra vatandaşlar maaşını almaya başladı. Haliyle de bilet satışları artıyor. Aralık ayının son günlerine doğru bilet kalacağını sanmıyorum, kısa zamanda tükenebilir” diyerek bilet alacak vatandaşlara geç kalamamaları ve ellerini çabuk tutmaları yönünde uyarılarda bulunuyor. YAŞAM

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete